Wybieramy odpowiednią lodówkę

Zakup nowej lodówki lub wymiana starej na nową nie jest łatwym zadaniem. W sklepach jest wiele modeli – jaką więc powinniśmy wybrać? Niniejszy artykuł podpowiada, jaki sprzęt AGD kupić do naszego domu.

Jakie funkcje lodówki będą przydatne?

Dużym zainteresowaniem cieszy się lodówka z kostkarką. Świetne rozwiązanie w upalne dni lub podczas imprez. W szybki sposób możemy przygotować chłodny napój lub przygotować drinka. Lodówka z kostkarką pomoże zaoszczędzić nam pieniądze i czas – nie będziemy musieli kupować gotowego lodu w sklepie oraz przygotowywać samodzielnie lód. Wśród chłodziarko-zamrażarka prym wiodą typu side by side, posiadające podwójne drzwi. Aktualnie, chłodziarko-zamrażarka posiada wiele nowoczesnych funkcji np. funkcję wakacje (stała temperatura przez pewien czas, bez rozmrażania). Wiele modeli posiada opcję „no frost”, dzięki której nie będziemy musieli męczyć się z rozmrażaniem. Warto wybrać lodówkę, która posiada cyrkulację powietrza. Dzięki tej opcji, produkty w lodówce zachowają świeżość. Aktywny jonizator sprawi, że w lodówce nie będzie nieprzyjemnych zapachów. Chłodziarko zamrażarka powinna mieć półki, które można regulować (montowane na drzwiach na różnych wysokościach). Dzięki nim, wstawimy produkty o różnych rozmiarach.

Lodówka wolnostojąca czy do zabudowy?

W nowej kuchni możemy wybrać lodówkę do zabudowy. Będzie ona mniejsza, ale i droższa. Możemy ją sprytnie ukryć w meblach, co wyglądać będzie bardzo estetycznie. Lodówki wolnostojące posiadają zdecydowanie większą pojemność.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *