Ile kosztuje wyposażenie kuchni?

W każdym znajduje się zawsze kilka pomieszczeń, gdzie każdy z nas lubi przesiadywać. Dla jednych jest to salon, dla innych własna sypialnia. Dzieciaki uwielbiają swoje małe królestwa. Z kolei jednak to kuchnia jest miejscem, które łączy wszystkich domowników, gdzie najczęściej się spotykają na wspólnych rozmowach. Od tego jednak zależy jej kompletne wyposażenie.

Dobrej jakości wyposażenie

Jeżeli urządzicie kuchnię według swoich marzeń, to na pewno chętnie będziecie w niej spędzać czas. Trzeba jednak przyznać, że wyposażenie kuchni nie jest tanie. Dlaczego? Bo lepiej zainwestować w coś droższego, a lepszego, co będzie Wam służyło dłużej. W myśl zasady – raz, a porządnie. Ceny sprzętu AGD to koszt rzędu kilku tysięcy złotych, szczególnie jeżeli będziecie stawiać na sprzęt pod zabudowę. A obecnie takie rozwiązania są najbardziej korzystne, w szczególności, jeżeli macie nietypowe pomieszczenia kuchenne.

AGD do domu

Na małe pomieszczenia kuchenne możecie wydać około pięciu tysięcy złotych. Na większe kuchnie możecie wydać nawet podwójną kwotę. Jednak oczywiście całe wyposażenie kuchenne uzależnione jest od Waszych finansów. Ceny sprzętu AGD są również o wiele mniejsze, jednak są to gotowe zestawy meblowe, które nie zawsze będą idealnie dopasowane do Waszych wnętrz. To może być również lodówka z drugiej ręki mikrofalówka, która już komuś w domu zawadza. Trzeba przyznać, że nawet bogatsi ludzie w tej kwestii stawiają na „drugą rękę”, jeżeli widzą, że dane sprzęty oraz meble jeszcze im się przysłużą.

Share

One Comment

  1. Olga Reply

    Jak wiemy, kuchnia jest pomieszczeniem intensywnie eksploatowanym, więc warto w nią zainwestować. Jak na przykład w panele podłogowe, które posiadają minimum średnią klasę ścieralności – AC4 😀 Ponadto, warto zwrócić uwagę na ich odporność na działanie wilgoci. Słyszałam ostatnio od znajomych, że usługa położenia podłogi zwykle kosztuje od 30 zł do 90 zł za m2. Ponoć tańsze jest położenie paneli laminowanych, natomiast za montaż podłogi drewnianej trzeba zapłacić już powyżej 30 zł za m2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *