gniazdo blatowe obrotowe

Gniazda obrotowe do zadań specjalnych

Gniazda obrotowe stanowią nowoczesne rozwiązanie technologiczne. Są to produkty wysokiej jakości przeznaczone do biur, sal konferencyjnych, jak również domowych przestrzeni. Wiele osób ceni sobie takie nowoczesne i ciekawe rozwiązania, które ułatwiają pracę oraz zapewniają nienaganny wygląd każdego pomieszczenia. Są one odpowiedzią na różne potrzeby klientów, którzy wyposażają wnętrza.

Jak działają elektryczne złącza obrotowe?

Wtyki podłączeniowe obrotowe są urządzeniami z wygodnym przyciskiem sterującym. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, mediaport obraca wokół własnej osi listwę z określonym zestawem złącz multimedialnych. Budowa modelów obrotowych pozwala na to, by urządzenie w razie potrzeby było zamknięte. Dzięki temu gniazda są zabezpieczone i schowane np. w podłodze czy w blacie. W sytuacji, gdy chcemy użyć gniazd, wystarczy nacisnąć przycisk sterujący, dzięki temu mediaport jest gotowy do pracy.

gniazda obrotowe

Produkty sklepu Mediaporty.com.pl

Godnym polecenia miejscem z elektrycznymi złączami jest sklep Mediaporty.com.pl, gdzie można zakupić przeróżne modele gniazd obrotowych, wysuwanych, jak również bardziej tradycyjnych rozwiązań. Pierwsza propozycja bardzo nowocześnie się prezentuje i stwarza różne możliwości konfiguracyjne. Gniazda wysuwane przybierają formę nowoczesnych kolumn, są idealne do małych powierzchni. Modele blatowe są bardzo dobrym rozwiązaniem do wielu wnętrz, biurowych a także domowych.

Sklep ten oferuje produkty znanych marek, które są gwarancją jakości i modnego wyglądu. Wiele z tych modeli daje możliwość konfiguracji według własnych potrzeb. W razie wątpliwości, czy dylematu związanego z wyborem danego wzoru, warto skorzystać z pomocy i porad fachowców zatrudnionych w tej firmie.

Gniazdo blatowe obrotowe modnym rozwiązaniem dla domu i biura

Mediaporty obrotowe blatowe wbudowane są w powierzchnie stołów, czy biurek. Posiadają maskującą klapę, która chroni urządzenie przed kurzem czy np. zalaniem. W przypadku, gdy gniazda nie są używane, są zamaskowane w blacie. Polecane w tym przypadku są mediaporty obrotowe Vault. Są one wyposażone w różną ilość gniazd, dzięki czemu klient może wybrać odpowiedni model, dostosowany do danych potrzeb. Wśród zalet takiego rozwiązania należy wymienić, to iż gniazda blatowe są otwierane elektrycznie, poprzez naciśnięcie przycisku. W momencie, gdy w gnieździe jest wtyczka, zestaw jest zabezpieczony przed próbą zamknięcia.

A może jednak warto skorzystać z modeli mediaportów wysuwanych?

W sytuacji, gdy blat posiada małą powierzchnię, dobrym rozwiązaniem mogą być modele wysuwane. Wśród wielu ciekawych mediaportów, godne uwagi są mediaporty wysuwane, blatowe. Przykładem jest model Hettich Epail. Prezentuje się nowocześnie i ciekawie. Zajmuje nie dużo miejsca, cała jego bryła zaprojektowana jest w formie wysuwanej kolumny, w której może być umieszczona dowolna liczba gniazd. W przypadku mediaportów Hettich Epail są to dwa lub cztery gniazda. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w kolorze czarnym i aluminiowym.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *