Apartamenty na sprzedaż

Apartamenty na sprzedaż w Warszawie

Warszawa, jako centrum życia kulturalnego, biznesowego i politycznego w naszym kraju, przyciąga każdego roku rzesze osób pragnących właśnie tutaj założyć swój dom. O ile z pracą nie ma tu zwykle większych problemów, o tyle z mieszkaniami bywa różnie. Na szczęście jest Polnord – wiodący polski deweloper, nieustannie budujący nowe mieszkania w Warszawie. Jakie w tej chwili prowadzi inwestycje?

Wilania i Wiktoria – kameralne osiedla na Wilanowie

Wilanów to jedna z najbardziej reprezentacyjnych dzielnic Warszawy, przez niektórych nazywana królewską. Właśnie tę dzielnicę firma Polnord wybrała na wybudowanie dwóch wspaniałych, kameralnych osiedli o nazwach „Wilania” oraz „Wiktoria”. Oba osiedla powstają w odległości zaledwie 3 minut drogi od skrzyżowania al. Rzeczpospolitej z ulicą Branickiego. Linia metra Imielin leży w odległości niespełna 10 minut jazdy samochodem, a Centrum w odległości 25 minut. Do obu tych miejsc w łatwy i szybki sposób dotrzeć można dzięki przyśpieszonej linii 522. Zgodnie z planami rozbudowy infrastruktury miasta, już niedługo należy się spodziewać szybkiego połączenia nowopowstających osiedli z Ursynowem oraz zyskania łatwego dostępu do obwodnicy Warszawy.

Apartamenty na sprzedaż

Apartamenty na sprzedaż

Stacja Kazimierz – osiedle w sercu Woli

Nowe mieszkania w Warszawie powstają również przy ulicy Jana Kazimierza, w samym sercu Woli, która to dzielnica rozwija się obecnie w niezwykle dynamicznym tempie. To właśnie tam deweloper Polnord rozpoczął budowę osiedla „Stacja Kazimierz”. Wybór miejsca podyktowany został wieloma czynnikami. Wpływ na to miała między innymi szybka rozbudowa tkanki miejskiej północno-zachodniej Warszawy oraz rozbudowa II linii metra. Mimo tak dynamicznej rozbudowy oraz faktu, iż osiedle „Stacja Kazimierz” zostało doskonale skomunikowane z kluczowymi dzielnicami miasta, jest to miejsce ciche i odizolowane do męczącego gwaru głównych ulic. Inwestor pomyślał również o łatwym dojeździe z nowopowstającego osiedla do ścisłego centrum Warszawy. Dzięki komunikacji miejskiej można znaleźć się tam już w 15 minut. Jazda własnym samochodem zajmie oczywiście odpowiednio mniej czasu.

Neptun – osiedle w Ząbkach

Trzecią warszawską inwestycją firmy Polnord, gdzie już teraz prowadzona jest sprzedaż mieszkań, jest osiedle „Neptun” w Ząbkach, umiejscowione pomiędzy ulicą Powstańców a ulicą Andersena. Nieco większe oddalenie od ścisłego centrum miasta sprawia, iż osiedle to idealnie nadaje się dla osób szukających ciszy, spokoju i oddalenia od najgwarniejszych części stolicy.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *