znane marki długopisów

Znane marki długopisów, które warto posiadać

Na rynku dostępnych jest wiele modeli długopisów i piór znanych marek. Cieszą się one szczególną popularnością ze względu na wysoką jakość, nienaganną prezencję oraz wygodę użytkowania. Ciągle wprowadzane są udoskonalane propozycje. Są to min. marki: Parker, Waterman, Cerruti. Można im w pełni zaufać i zakupić ich produkty. Idealnie nadają się na prezenty. Tak gustowny i elegancki upominek ucieszy każdego, kto ceni sobie piękny wygląd i funkcjonalność.

Produkty firmy Parker

Długopisy i pióra Parker są znane i bardzo popularne. Już sama nazwa marki przywodzi nam na myśl luksusowe artykuły piśmiennicze. Parker jest wyznacznikiem stylu i elegancji. Wśród jego produktów oczywiście królują pióra wieczne, która są produktami tradycyjnymi, a zarazem są wykonane zgodnie z najmodniejszymi trendami. Modele Parker mają różne kształty, większość z nich ma prostą, cienka formę, niektóre wersje posiadają zwężany korpus. Pióra te można zakupić w różnych kolorach, piękne wyglądają barwy pastelowe, odcienie szarości, srebra czy różu. Wszystko utrzymane w metalicznym akcencie. Dla amatorów klasyki dedykowane są pióra w czerni, połączonej ze złotymi dodatkami.

znane marki długopisów

Bardzo wygodne i uniwersalne okazują się pióra kulkowe, wyposażone w wysokiej jakości wkład zapewniający ładne pismo.

Waterman- dobra marka długopisów

Waterman proponuje ciekawe i praktyczne rozwiązania w postaci długopisów, piór, a także ołówków automatycznych. Wszystkie te artykuły są wykonane bardzo staranie i  mają nowoczesny charakter. Te ekskluzywne artykuły piśmiennicze są przeznaczane jako prezenty dla bliskich, pracowników czy partnerów biznesowych. Taki podarek jest zawsze potrzebny i będzie służył właścicielowi przez długi czas, dodatkowo nada mu większego prestiżu np. w miejscu pracy. Ta znana marka długopisów ciągle wprowadza nowoczesne rozwiązania i innowacje do swoich projektów. Waterman jest popularna na świecie ze swoich niepowtarzalnych kolekcji np.CareneCharlestonExceptionElegance.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *