znane marki długopisów

Znane marki długopisów, które warto posiadać

Na rynku dostępnych jest wiele modeli długopisów i piór znanych marek. Cieszą się one szczególną popularnością ze względu na wysoką jakość, nienaganną prezencję oraz wygodę użytkowania. Ciągle wprowadzane są udoskonalane propozycje. Są to min. marki: Parker, Waterman, Cerruti. Można im w pełni zaufać i zakupić ich produkty. Idealnie nadają się na prezenty. Tak gustowny i elegancki upominek ucieszy każdego, kto ceni sobie piękny wygląd i funkcjonalność.

Produkty firmy Parker

Długopisy i pióra Parker są znane i bardzo popularne. Już sama nazwa marki przywodzi nam na myśl luksusowe artykuły piśmiennicze. Parker jest wyznacznikiem stylu i elegancji. Wśród jego produktów oczywiście królują pióra wieczne, która są produktami tradycyjnymi, a zarazem są wykonane zgodnie z najmodniejszymi trendami. Modele Parker mają różne kształty, większość z nich ma prostą, cienka formę, niektóre wersje posiadają zwężany korpus. Pióra te można zakupić w różnych kolorach, piękne wyglądają barwy pastelowe, odcienie szarości, srebra czy różu. Wszystko utrzymane w metalicznym akcencie. Dla amatorów klasyki dedykowane są pióra w czerni, połączonej ze złotymi dodatkami.

znane marki długopisów

Bardzo wygodne i uniwersalne okazują się pióra kulkowe, wyposażone w wysokiej jakości wkład zapewniający ładne pismo.

Waterman- dobra marka długopisów

Waterman proponuje ciekawe i praktyczne rozwiązania w postaci długopisów, piór, a także ołówków automatycznych. Wszystkie te artykuły są wykonane bardzo staranie i  mają nowoczesny charakter. Te ekskluzywne artykuły piśmiennicze są przeznaczane jako prezenty dla bliskich, pracowników czy partnerów biznesowych. Taki podarek jest zawsze potrzebny i będzie służył właścicielowi przez długi czas, dodatkowo nada mu większego prestiżu np. w miejscu pracy. Ta znana marka długopisów ciągle wprowadza nowoczesne rozwiązania i innowacje do swoich projektów. Waterman jest popularna na świecie ze swoich niepowtarzalnych kolekcji np.CareneCharlestonExceptionElegance.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *