grawer na długopis

Jakie znaczenie ma grawer na długopisie?

Długopisy ozdobione grawerem ciekawie wyglądają, przykuwają uwagę, czasem decydują również o prestiżu danego przedmiotu. Wiele firm korzysta z możliwości nanoszenia graweru i w ten sposób uzyskuje atrakcyjne gadżety reklamowe.

Sporo osób przywiązuje wagę do przedmiotów, którymi się otacza. Liczy się wygląd danej rzeczy, jakość surowców, z którego został wykonany oraz jego użyteczność. Metalowe długopisy grawerowane łączą  w sobie właśnie  te wyznaczniki.

Z dedykacją….

Długopis grawerowany może być ciekawym prezentem, pamiątką danego wydarzenia czy modnym gadżetem firmowym.  Można na jego powierzchnię nanieść dedykację czy imię osoby obdarowanej. Grawer na długopisie dla nauczyciela, to dobry pomysł na delikatny upominek np. z okazji Dnia Nauczyciela, czy też jako podarek na zakończenie roku szkolnego. Będzie to wyraz wdzięczności za okazany trud i pomoc w  procesie edukacji. Taki długopis będzie piękną pamiątką dla danej osoby.

grawer na długopisie dla nauczyciela

Grawer na długopisie dla chłopaka czy dziewczyny, będzie ciekawym upominkiem np. z okazji Walentynek. Tutaj można ułożyć własną dedykację i zamówić odpowiedni grawer. Tak samo można postąpić w przypadku wielu innych uroczystości i ważnych okazji. Niewątpliwie osoba, która otrzyma taki oryginalny prezent, będzie bardzo zadowolona.

Jakiego producenta długopisów wybrać?

Firma Adpensite oferuje artykuły piśmiennicze wielu znanych marek. Należy do nich Parker, który produkuje pióra i długopisy najwyższej jakości. Marka ta znana jest na całym świecie i cieszy się niegasnącą popularnością. Bardzo często pióra i długopisy Parker przeznaczane są na luksusowe upominki dla kontrahentów. Przedsiębiorcy dbający o owocną współpracę, inwestują w tego typu artykuły.

Nowoczesnymi i solidnymi artykułami piśmienniczymi może poszczycić się marka Senator. Producent ten oferuje bogaty wachlarz różnorodnych modeli długopisów i piór. Większość modeli to propozycje ekologiczne. Podlegają one recyklingowi. Wśród różnorodnych wzorów, można zakupić modele piór Nature Plus, które wykonane są z materiałów biodegradowalnych.

Bardzo ciekawe wzornictwo, oryginalne formy artykułów piśmienniczych oferuje firma Lecce Pen. Ten włoski producent dba o nowoczesny design oraz bardzo dokładne wykonanie produktów. Oferuje długopisy plastikowe, metalowe oraz ekologiczne. Ciekawa propozycja to również długopisy antybakteryjne, które dedykowane są zwłaszcza dla placówek służby zdrowia.

Odpowiedni sposób nadruku

Długopisy reklamowe posiadają na swojej powierzchni napisy naniesione za pomocą różnych metod nadruku. Firma Adpensite oferuje znaną i skuteczną metodę tampodruku, sitodruku, nadruku full color UV. Niezbyt kosztowną metodą jest technika tampodruku, nieco droższą jest jest full color UV. Wyżej wymienione metody zapewniają ładny i trwały efekt. Wielu klientów korzysta z metody laserowej. Grawer idealnie sprawdza się na długopisach metalowych. Jest to metoda trwała i bardzo dobrze wygląda na wielu modelach. Właściwie to technika, dzięki której można osiągnąć atrakcyjne zdobienia.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *