Zmywarka – luksus na który każdy może sobie pozwolić!

Niezliczone godziny spędzone przy zlewie, hektolitry bieżącej wody i koszmar szorowania, mycia i wycierania, który był szczególnie dotkliwy po każdej większej domowej imprezie. To wszystko odchodzi w niepamięć, kiedy tylko w naszej kuchni pojawia się zmywarka! Urządzenie, co do którego cudowności i niebywałej oszczędności wiele osób ma pewne zastrzeżenia. Wszak i tak zużywa wodę, potrzebuje dedykowanych  środków chemicznych, generuje dodatkowe koszty za energię elektryczną i nie umyjesz w niej na przykład ręcznie malowanych czy drewnianych naczyń. Jednakże fakt, ile czasu oszczędzamy dzięki temu, że nie musimy, codziennie własnoręcznie czyścić każdą użytą szklankę, talerz czy widelec, przebija wszystkie wyżej wymienione minusy!

Urządzenie na miarę naszych potrzeb!

W chwili obecnej, bogactwo różnorodnych modeli, tych niezwykle praktycznych urządzeń AGD jest przeogromne. Możemy przebierać w ofertach wielu producentów, którzy stworzyli zmywarki różniące się pojemnością, wielkością, funkcjami i parametrami. Decydując się na zakup, w pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie czy szukamy modelu wolnostojącego czy do zabudowy, wśród których wyróżniamy całościowo lub częściowo zintegrowane, z widocznym panelem sterowania.

zmywarka maxelektro

Powszechnie uznaje się, że zmywarki najlepiej sprawdzają się w przypadku licznych rodzin. Niemniej jednak i samotnie mieszkające osoby zauważają wiele korzyści i oszczędność, dzięki ich zastosowaniu. Wszystko zależy od odpowiedniego dopasowania pojemności danego urządzenia. Na rynku wyróżniamy najmniejsze, kompaktowe zmywarki typu slim o wysokości do 45 cm, a także modele standardowe o wysokości 80 cm i szerokości zależnej od tego, ile kompletów naczyń chcemy umyć jednocześnie. Szerokość około 45 cm umożliwia włożenie od 8 do 10 kompletów, a szerokość 60 cm, nawet do 15 kompletów naczyń.

Liczne funkcje i programy urządzeń o niepowtarzalnym designie

Niebywałym atutem nowoczesnych zmywarek jest też to, że są one wyposażone w wiele dodatkowych opcji, jak na przykład funkcja opóźnionego startu czy blokada  przed dziećmi. Wszystkie zmywarki posiadają także rozmaite programy zmywania, różniące się na przykład czasem trwania i zakresem temperatury wody.

zmywarka wolnostojąca beko maxelektro

Decydując się na zakup zmywarki wolnostojące Beko możemy być pewni, iż z łatwością znajdziemy model pasujący do ogólnej aranżacji kuchni, który będzie cechował się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale też prostotą obsługi i wieloletnią niezawodnością!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *